O nas

Furkidz.eu to pasja dwojga młodych ludzi do zwierząt - przede wszystkim do zwierząt. To sklep internetowy, który powstał, gdy Magda pochwaliła się uszytymi własnoręcznie obrożami na jednym z forów internetowych dla psiarzy. Zdjęcia wywołały falę poruszenia i... zamówienia.

Wtedy jeszcze nie myśleliśmy, że będziemy je sprzedawać, ale kolejne prośby sprowokowały nas do uszycia kolejnych 5 obroży i wysłania ich na testy do kilku obcych dziewczyn. Po kilku tygodniach testowania (teraz to już miesiące) i bardzo dobrych komentarzach, postanowiliśmy zaoferować te cudeńka szerszej grupie osób.

Powoli, po godzinach, stworzyliśmy sklep internetowy i zarejestrowaliśmy działalność gospodarczą. Tak powstał Furkidz.eu. Dziś bardzo się staramy, żeby każdego tygodnia dodać min. 2 nowości do sklepu a wszystkie zamówienia realizować w deklarowanym terminie.

Prosimy też naszych klientów, żeby chwalili się swoimi zakupami na facebooku (www.facebook.pl/furkidz.eu).

Chcemy mieć wyłącznie zadowolonych klientów, dlatego, za wyjątkiem zamówień specjalnych, dajemy możliwość zwrotu zamówionych produktów w ciągu 10 dni.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@furkidz.eu lub telefonicznie pod numerem 666667995.

 

Serdecznie zapraszamy!

Magda i Dominik

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl