Czas realizacji zamówienia

W skrócie:

Produkty produkowane na zamówienie (obroże, szelki, kubki, zegary, adresówki, etc.) wyślemy w ciągu ok. tygodnia.

Pozostałe produkty w ciągu 2 dni roboczych.

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu wpłaty rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowana(y) o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Wszystkie obroże i smycze szyjemy pod zamówienie. Standardowy czas od wpłynięcia pieniędzy do wysyłki to 1-5 dni.

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkudziesięciu dni (w przypadku produktów z przyszłych kolekcji). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym mocom przerobowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to 1-2 dni robocze.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 1-2 dni roboczych przesyłką biznesową.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl